Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Fabryka wraca do większej aktywności w mediach społecznościowych! Być może wydawało się, że zupełnie zniknęliśmy, ale był to okres wzmożonej pracy nad zamówieniami indywidualnymi oraz przygotowań do pojawienia się całkowicie nowych produktów. Choć długi czas nie pisaliśmy co nowego w naszym sklepie, to stało się bardzo dużo, a zatem czas nadrobić te zaległości! 🙂

Ze względu na duże zainteresowanie zdecydowaliśmy się poszerzyć nasz asortyment produktów przeznaczonych dla fanów wielofunkcyjnych narzędzi. Wprowadziliśmy całkowicie nowy pokrowiec pasujący do multitooli Gerber Center-Drive oraz Center-Drive Plus. Jest to minimalistyczne etui posiadające dwie szlufki do mocowania na pasie, które okaże się przydatne dla każdego kto często używa swojego narzędzia i zamiast szukać miejsca na jego odłożenie woli trzymać je przy sobie. Podobnie jak kompaktowy pokrowiec na duet multitool-latarka, dopasowany do modelu Leatherman Squirt PS4 i wielu latarek firmy Olight (Mini Baton, Mini Perun oraz większość modeli z serii S1, H1). Jest to niezastąpione podczas drobnych napraw i wycieczek etui, które ochroni Twój ekwipunek przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo, jego rozmiar i metalowy klips do mocowania sprawiają, że nie wyróżnia się ono znacznie swoim charakterem od eleganckich akcesoriów, które można nosić przy sobie na co dzień. Kolejnym z takich rozwiązań jest nowy organizer na składany nóż i standardową latarkę LED. Do przednich kieszeni pasować będą różne rodzaje scyzoryków firmy Victorinox lub składanych noży o wielkości ostrza do 3 cali długości oraz większość popularnych modeli latarek Lumintop i Olight  zasilanych na baterie AA, natomiast do tylnej kieszeni można zmieścić z powodzeniem dowód osobisty, dowód rejestracyjny lub karty. Sam organizer jest niewiele większy od standardowego portfela, więc w razie potrzeby można schować go nawet w kieszeni spodni lub marynarki. Nasz najpopularniejszy pokrowiec mieszczący znane modele multitooli Leathermana oraz jeden listek bitów doczekał się swojego następcy z lekko zmienioną klapką i klipsem zamiast skórzanej szlufki. Funkcjonalność i pojemność pozostała bez zmian, ze względu na swoje optymalne wartości. Dzięki temu nową wersję będzie można nosić zarówno przymocowaną do pasa, jak i zawieszoną o brzeg kieszeni.

Biorąc pod uwagę jakim zainteresowaniem w zeszłym roku cieszyły się pochewki do noży dodaliśmy nowe propozycje. Do miłośników dużych ostrzy i pozamiejskich plenerów adresujemy naszą propozycję na nóż Boker Rold SK5. Pochwa posiada solidne mocowanie do pasa na pionowo oraz dodatkowe zapięcie na gardzie uniemożliwiające nożowi wysunięcie się z niej. Doskonale sprawdzi się więc podczas pieszych wypraw po lesie. Z kolei dla tych, którzy szukają okrywy na mały, kompaktowy nóż zachęcamy do sprawdzenia naszego pomysłu na pochewkę dopasowaną do Mory Eldris. Mały rozmiar pokrowca i pasowny kształt sprawią, że pochwa nada się zarówno do noszenia przy boku jak i na szyi.

Nie tylko fani majsterkowania czy survivalu będą zadowoleni z wprowadzonych nowości. Do naszej rodziny FRF Originals dołączyły także dwie nowe tacki. Jedną z nich proponujemy domatorom, którzy cenią porządek i lubią mieć jedno, konkretne miejsce, w którym przechowują klucze do domu, samochodu czy dokumenty. Idealnym rozwiązaniem będzie dla nich nasza tacka z tłoczeniem napisu „Home Sweet Home”, która jest nie tylko przydatnym, ale także gustownym uzupełnieniem wnętrza. Druga z nich to propozycja dla fanów gier RPG – rozkładana tacka do rzucania kośćmi, która ochroni blat stołu oraz uzupełni akcesoria każdego zapalonego gracza. Ponadto – łatwo zmieścić ją na płasko w szafie, na półce, a nawet w torbie lub plecaku, gdy zamierzamy udać się na taką rozrywkę do znajomych.

Życzymy wszystkim wspaniałej, słonecznej pogody podczas nadchodzących wakacyjnych wojaży i zapraszamy do regularnego sprawdzania czy niedługo nie pojawi się w naszym sklepie wyprzedaż na rozpoczęcie lata! 🙂

Zobacz podobne posty