Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Sezon urlopowy w pełni, a rodzina FRF Originals powiększyła się o kolejnych członków!

Zgodnie z zapowiedzią w naszym sklepie pojawiły się dwa całkowicie nowe produkty na zamówienie.

Nasz najnowszy portfel jest równocześnie tak nieduży, aby zmieścić się nawet w niedużych kieszeniach spodni, i tak funkcjonalny, aby pomieścić to co najistotniejsze – karty i banknoty. Zainspirowani wakacyjnym luzem postanowiliśmy dodać mu trochę nietuzinkowego charakteru falistymi liniami kieszeni i okładki. Elastyczna gumka zabezpiecza portfel przed samoistnym otwarciem się, a także jest łatwą w użytkowaniu i lekką alternatywą dla klipsa na banknoty. Szczególnie latem każdy zbędny ciężar w kieszeni nie jest potrzebny.

Nowy pasek do zegarka z podkładką to projekt nawiązujący do funkcjonalnego podejścia podczas wyjazdów. Gdziekolwiek nie jesteśmy możemy wybrać własną wersję na dany dzień. Do codziennego stroju idealnie sprawdzi się efektowna podkładka pod zegarek, natomiast na bardziej formalne spotkania sam pasek stanie się wystarczającą oprawą zegarka. Ten projekt to ukłon w stronę każdego kto potrzebuje szybko dostosować się do sytuacji.

Dla wszystkich, którzy szukają czegoś wyjątkowego polecamy zajrzeć do galerii marki FRF Custom. Zaktualizowaliśmy ją o nowe zdjęcia naszych ostatnich realizacji zamówień niestandardowych. Może i Was wakacyjny okres zainspiruje do nowych pomysłów? 😉

Zobacz podobne posty