Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

FRF Custom

W czasach masowej produkcji coraz trudniej znaleźć dodatki, które podkreślają
indywidualny charakter każdego z nas. Niepowtarzalność materiału jakim jest skóra naturalna pozwala
wyłamać się z tego schematu i wykreować swój unikalny styl. FRF Custom daje możliwość każdemu z nas na przekształcenie części swojej historii na niezwykły i trwały przedmiot, wykonany z największą dbałością o każdy szczegół.

Na tej stronie możesz zamówić usługę wykonania unikalnego przedmiotu, zrobionego specjalnie dla Ciebie z najwyższej jakości skóry naturalnej.

Gdy znalazłeś w naszym sklepie interesujący Cię przedmiot, ale chciałbyś dodać mu indywidualnego charakteru poprzez zdobienie lub tłoczenie po prostu skorzystaj z formularza obok. Masz ciekawy pomysł, ale potrzebujesz kogoś kto Ci doradzi jak go najlepiej zrealizować? Może chciałbyś mieć portfel swojego projektu, lub etui na zeszyt ze swoimi inicjałami? Elegancki wizytownik lub pas do gitary z logo Twojego zespołu? Jesteś w odpowiednim miejscu aby to zrealizować.

Aby przyspieszyć proces realizacji Twojego zamówienia, pamiętaj, że zawarcie szczegółowego opisu, dodanie szkicu lub zdjęcia przykładowego będzie bardzo pomocne (pliki *.jpg do 10MB)!

Jeśli potrzebujesz inspiracji a Twój pomysł jeszcze nie wyklarował się całkowicie – przejrzyj naszą galerię, w której pokazujemy część naszych dotychczasowych zamówień specjalnych. Być może nasze wcześniejsze prace pomogą Ci zadecydować jaki efekt chciałbyś osiągnąć.

Informacje praktyczne:

  • Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie
  • Termin i koszty wykonania będą podane po ostatecznym ustaleniu szczegółów projektu
  • Na wszystkie nasze produkty udzielamy rękojmi
  • Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę z Regulaminem naszego sklepu