Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Krótkie podsumowanie marca w naszym warsztacie

Wreszcie jest wiosna, a czas zmienił się z zimowego na letni. Bardzo cieszymy się z tego powodu ponieważ więcej słońca oznacza więcej energii do pracy.
Dłuższy dzień oznacza też większe możliwości względem sesji zdjęciowych naszych produktów. Od zawsze staramy się korzystać z naturalnych warunków oświetleniowych by pokazać każdy przedmiot w jak najbardziej naturalny sposób. Zależy nam na tym, żeby każda rzecz, która opuści nasz warsztat prezentowała się na zdjęciach dokładnie tak samo jak będzie prezentować się w ręku klienta.
Marzec był dla nas spokojnym, ale pracowitym miesiącem. Wykonaliśmy kilkanaście różnorodnych pochewek dla naszego stałego klienta, które powędrują wraz z jego nożami do nowych właścicieli na całym świecie. Całkowicie nowym doświadczeniem była dla nas realizacja nagród dla laureatów konkursu tanecznego. W ramach marki FRF Custom wykonaliśmy parę niestandardowych zamówień z czego największym uznaniem cieszyła się realizacja zdobionej pochwy na nóż.
Projekt wzoru na pochewce był inspirowany głównie symboliką Słowian i Wikingów, co wywołało zagorzałe dyskusje na mediach społecznościowych. Wiele osób komentowało pochodzenie poszczególnych symboli oraz ich historyczny kontekst, dzięki czemu my sami dowiedzieliśmy się czegoś nowego. Dla osób zainteresowanych tym projektem podpowiadamy, że więcej zdjęć znajdziecie na naszym Fanpage’u na Facebooku.

Zobacz podobne posty