Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Właśnie otworzyliśmy naszą pierwszą stronę internetową!

Od teraz każdy z Was będzie mógł zamówić bezpośrednio poprzez nasz sklep internetowy, bez zbędnego pisania wielu maili i wiadomości. Oprócz tego udostępniliśmy dla Was galerię naszych najbardziej niezwykłych prac, która będzie aktualizowana na bieżąco. Wszystkie potrzebne informacje dotyczące realizacji zamówień znajdziecie w regulaminie sklepu. Ponadto będziemy dzielić się z Wami tym, co obecnie dzieje się w naszym firmowym życiu w dziale “Aktualności”.

A co najważniejsze, podzieliliśmy naszą działalność na dwie zupełnie nowe marki, aby umożliwić Wam sprawniejszy sposób składania zamówień. Poniżej kilka słów o każdej z nich.

Postanowiliśmy zebrać najchętniej zamawiane przez Was projekty, które od teraz będziecie mogli zamawiać bezpośrednio dzięki naszej nowej stronie internetowej! W dalszym ciągu będzie mogli dostosować swoje zamówienia do własnych upodobań, wybierając spośród wielu opcji kolorystycznych i rozmiarów naszych produktów.
Zapraszamy na stronę sklepu!

Dla tych, którzy dążą do stworzenia własnego, niepowtarzalnego stylu, stworzyliśmy specjalną platformę do zamówień indywidualnych. Będziecie mogli teraz w łatwy i szybki sposób skontaktować się z nami, aby ustalić wszelkie szczegóły związane z Waszym pomysłem.
Więcej informacji na stronie FRF Custom!

Zobacz podobne posty