Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Nawet nieznaczne ocieplenie się temperatury może spowodować wielkie zmiany w Fabryce. 😉

Jeden z naszych najpopularniejszych produktów na zamówienie zagościł w regularnej ofercie! Jest to model uniwersalnej pochewki na nóż. Podczas tworzenia prototypu wzięliśmy pod uwagę okoliczności, w jakich pochewka będzie użytkowana i postanowiliśmy dostosować cały projekt do tych wymagań.  Dzięki specjalnie zaprojektowanym szlufkom pochewkę można nosić na dwa sposoby: zamocowaną „sztywno” do pasa lub luźno przywieszoną, z możliwością odpięcia w każdej chwili. Konserwacja preparatem na bazie wosku pszczelego nadaje jej dodatkową odporność na wilgoć, a ręczny szew zapewnia wytrzymałość.  Z tych powodów pochewka świetnie sprawdzi się jako dodatek dla wędkarzy, leśników czy fanów survivalu. Może warto więc już teraz poświęcić trochę czasu i zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze akcesoria na letni wypad ze znajomymi?

Niezależnie jednak od naszych zainteresowań i planów każdy z nas potrzebuje podstawowych dodatków, które pomagają w codziennym życiu. Jednym z takich akcesoriów jest portfel. Ciężko wyobrazić sobie nasze funkcjonowanie bez niego. Z tego powodu uznaliśmy, że już czas poszerzyć ofertę o kilka nowych wersji kolorystycznych naszych typowych produktów. Wśród nowości znajdziecie między innymi dwustronnie otwieraną bilonówkę, klasyczny portfel z miejscem na banknoty czy etui na karty z filcowymi kieszeniami. Wszystkie w żywych, zdecydowanych kolorach.

Mamy nadzieję, że pozytywna kolorystyka odczaruje do reszty deszczową pogodę i więcej słońca zainspiruje nas do wzmożonej, ale owocnej pracy w warsztacie w najbliższych miesiącach.

Zobacz podobne posty