Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Upływający rok udowodnił, że jest Nas wszystkich w stanie zaskoczyć nie jeden raz. Mimo dużych nadziei, które pokładaliśmy w  rozluźnieniu sytuacji pandemicznej i możliwości częstszego informowania Was o nowościach niewiele udało się zdziałać. Niestety byliśmy zmuszeni do skupienia się na zamówieniach, aby móc kontynuować naszą działalność.

Mamy świadomość, że wiele branż znalazło się w dużo gorszej sytuacji od nas i nie uważamy się, za tych, którym naprawdę należy współczuć. Mimo to, potrzebowaliśmy wyrazić nasz zawód odnośnie wielu planów dotyczących wprowadzenia nowych produktów oraz częstszego uczestnictwa w mediach społecznościowych, których ze względu na sytuację nie byliśmy w stanie zrealizować.

Nadchodzące święta, choć zdecydowanie będą różnić się od tych, które pamiętamy, będą dla nas okazją do odpoczynku i refleksji, a Sylwester i krótki urlop czasem do skonsolidowania nowych planów i pobudzenia swojej kreatywności.

Dziękujemy każdej osobie, która zamówiła u nas w tym roku oraz każdemu, kto polecił nas swoim znajomym! Wsparcie od Was pomogło nam nieprzerwanie prowadzić swoją działalność mimo trudnych warunków! Pozytywne reakcje i ciepłe słowa, które od Was otrzymaliśmy motywują nas do pracy bardziej, niż sądzicie! Jesteśmy wdzięczni, że jesteście z nami!

Życzymy każdemu, aby Święta spędzone w ciepłej i spokojnej atmosferze były chwilą na złapanie oddechu, a Sylwester przypomniał wyłącznie o tych radosnych momentach i dał szanse na chwilę zapomnienia o wszelkich trudach! Dużo zdrowia!!

Zobacz podobne posty