Romanowicza 8, 30-702 Kraków, Polska

Czas jesiennych porządków zwykle obfituje w reorganizację naszego otoczenia. Czasem znajdujemy przedmioty, o których istnieniu zdążyliśmy już zapomnieć, a czasem nie wiemy jak moglibyśmy wykorzystać coś co już posiadamy.

Jeśli podczas swoich porządków natknęliście się na multitoola, którego nie macie jak ze sobą nosić lub zwyczajnie chcielibyście zabezpieczyć przed zarysowaniami – przychodzimy z pomocą ze swoim nowym projektem!

Do naszej stałej oferty dołączył pokrowiec na multitoola. Ma łatwe i praktyczne otwieranie na zatrzask, a konserwowanie woskiem zapewnia mu dodatkową ochronę przed wilgocią. Mimo swoich niedużych rozmiarów etui pomieści najpopularniejsze modele tooli firmy Leatherman takie jak Charge czy Wave, jak i multitoole innych firm w zbliżonych rozmiarach. Pokrowiec posiada stałą szlufkę do noszenia na pasku, a więc na pewno będzie gratką dla osób, które lubią być przygotowane na każdą okoliczność.

Zamówienia indywidualne w ostatnich miesiącach nie były może najbardziej różnorodnymi jakie dotychczas wykonywaliśmy, ale zdecydowanie wyróżniały się swoją formą na tle pozostałych. Początek jesieni był dla FRF czasem na projekty akcesoriów na noże, z których jeden zapamiętamy szczególnie. Była to nasza pierwsza pochewka z tłoczoną wstawką wykonana na zamówienie dla jednego ze znanych polskich knifemakerów. Do jej wykonania została użyta skóra juchtowa dwóch różnych grubości oraz wysokiej jakości stempel z powtarzalnym wzorem.

Chociaż dni są coraz krótsze nie zwalniamy z tempem pracy, wręcz przeciwnie. Przygotowujemy się do stworzenia nowych produktów odbiegających stylem od naszych dotychczasowych realizacji. Czy większa różnorodność przypadnie Wam do gustu? Czas pokaże. 🙂

Zobacz podobne posty